banner102

Tonlarca uyuşturucu imha edildi

Van'da polis ve jandarmanın gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirdiği 4 ton 828 kilo 11,9 gram uyuşturucu madde, çimento fabrikasında yüksek sıcaklık derecelik fırınlarında yakılarak imha edildi.

Tonlarca uyuşturucu imha edildi

ŞEHRİVAN HABER: MERAL YILDIZ- Van'da polis ve jandarmanın gerçekleştirdiği operasyonlarda ele geçirdiği 4 ton 828 kilo 11,9 gram uyuşturucu madde, çimento fabrikasında yüksek sıcaklık derecelik fırınlarında yakılarak imha edildi.

Uyuşturucu kaçakçılarının önemli güzergahlarından biri olan Van'da, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yüzlerce başarılı operasyon gerçekleştirdi. Bu operasyonlarda ele geçirilen tonlarca uyuşturucu madde Van’ın Edremit İlçesinde bulunan çimento fabrikasının yüksek derecelik fırınlarında yakılarak imha edildi.

ÇİMENTO FABRİKASINDA YAKILDI

Van ve ilçelerinde ele geçirilen 5 tona yakın farklı tür ve içerikteki uyuşturucu, geniş güvenlik önlemleri altında Edremit ilçesindeki çimento fabrikasına getirildi. Torbalar dolusu uyuşturucu, güvenlik güçlerinin gözetiminde sıcaklığı 1100 derece olan fırınlara atılarak imha edildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER