Yılanı ısırdığı çocuk ile birlikte hastaneye götürdüler

Şırnak'ta yılan tarafından ısırılan 8 yaşındaki çocuk, ailesi tarafından yılan ile beraber Mardin'in Nusaybin İlçesi Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Yılanı ısırdığı çocuk ile birlikte hastaneye götürdüler

Şırnak'ın İdil İlçesinde yılan tarafından ısırılan, ailesi tarafından Mardin'in Nusaybin İlçesi Devlet Hastanesi'ne getirilen 8 yaşındaki Umut Ay'ın ailesi, öldürdüğü yılanı da bir poşete koyarak hastaneye getirdi.

İdil İlçesi'ne bağlı Alakamış Köyü'nde oturan Umut Ay dün gece saat 22.00 sıralarında evin avlusunda gezerken karanlıkta bir yılana bastı. Yılanın ayağından ısırdığı Umut'un bağırması üzerine ailesi tarafından araçla yakındaki Mardin'in Nusaybin İlçesinde Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

YILANI ÖLDÜRÜP DOKTORA GETİRDİLER

Umut Ay hastane acil servisinde tedavi altına alınırken, ailesi de köyde yılanı aradı. Çalılıkların arasında buldukları yılanı öldüren aile üyeleri, daha sonra bir poşete koyarak Nusaybin Devlet Hastanesi acil servisine getirip doktorlara gösterdi. Doktorun incelediği ve başı ezik haldeki yılanın, meraklı vatandaşlar da cep telefonlarıyla fotoğrafını çekti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2014, 00:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER