Dedem

Canım dedem seni çok seviyorum. Bu yazımı seni çok özlediğim için sana yazıyorum. Dedelerimiz çok önemlidir, çok değerlidir. Bizleri her zaman severler, korurlar. Onların bizlere anlatacakları bir sürü anıları ve hikayeleri vardır. Benim dedem beni çok sever benimle çok ilgilenir ben onun ilk torunuyum. Uzun zamandır dedem bizlerden uzakta onu çok özledim. Dedem hasta tedavi görüyor. Ve bu hastalığı uzun zamandır var, ben daha doğmadan önce varmış. Bizden uzakta olmasının sebebide bu.
Allah dedeme ve tüm hastalara şifa versin. Büyüklerimiz çok değerlidir. Bizler büyüklerimizle mutluyuz. Onlarla oturup kalkıyoruz, sohbetlerinden anlamasak bile onları oturup dinliyoruz.
Ben bir an önce büyümek istiyorum. Çok iyi yerlere gelmek istiyorum. Ve dedeminde bunu görmesini istiyorum. Kesin dedem benimle gurur duyar çünkü dedem okumaya çok önem verir, okumuş insanıda çok sever. Canım dedem Allah sana şifa versin. İnşallah benim bu hayallerim gerçek olur, sen herzaman benim yanımda olursun. Canım dedem seni çok seviyorum

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyber
Eyber - 1 ay Önce

Allah tüm hastalarimiza şifa versin

Kübra Hanoğlu
Kübra Hanoğlu - 1 ay Önce

AsaFım yazını gözlerim dolmuş birşekilde okudum Allah dedeni bizlere bağışlar şifa verir İnşAllah. Çok iyi güzel yerlere gelirsin deden ve bizlerde o anlara şahit oluruz Seni çok seviyoruz halacım başarıların daim olsun.

Betül başar aydın
Betül başar aydın - 1 ay Önce

Asaf rabbim dedene hayrlı şifalar versn uzun ömrü olsun ve seninde hayallerinin gerçleştğni görsün

Nurcan
Nurcan - 1 ay Önce

Sevgili asaf her zamanki gibi o guzel düşüncelerini dile getirmiştir umarım hersey gönlünce olur

Ben
Ben - 1 ay Önce

Sevgili küçük kardeşim rabbim dedene ve tüm hastalara şifa versin senide hayırlı güzel yerlere getirsin inşAllah ve tüm sevdiklerinde buna şahit olsunlar inşAllah
Yine çok güzel ifade etmişsin kendini yüzeğine sağlık yazmaya devam et merakla okuyorum küçük kardeşim

VAN,LI
VAN,LI - 4 hafta Önce

ALLAH DEDENE SAĞLIK SIHAT VERSİN SİZE BAĞIŞLASIN TÜM HASTALARADA ŞİFA DİLİYORUM ....