banner211

Dizideki gerçek ortaya çıktı!

Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek ile başrolü paylaşan Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmıştı. Atagül'ün yerine gelen isim Tuba Büyüküstün oldu. Peki neden Tuba Büyüküstün'ü seçtiler?

Dizideki gerçek ortaya çıktı!

Neslihan Atagül'ün ayrılığı sonrası gözler Sefirin Kızı dizisindeki değişikliklere çevrildi. 

Atagül yerine kimin geleceği merak konusu olurken, flaş bir gelişme yaşandı. Atagül'ün yerine Tuba Büyüküstün'ün diziye dahil olduğu açıklandı.

NESLİHAN ATAGÜL GİTTİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN GELDİ

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül'ün ayrılığı sonrası Tuba Büyüküstün kadroya dahil oldu.

Yıllar sonra ekranlara döneceği ortaya çıkan Tuba Büyüküstün'ün hayranlarını bu gelişme oldukça mutlu etti.

Dizinin yapım ekibinin Neslihan Atagül'ün yerine Tuba Büyüküstün'ü seçmesinin nedeni belli oldu.

2014-2015 yıllarında yayınlanan “Kara Para Aşk” dizisinde Engin Akyürek’le başrolü paylaşan Büyüküstün, geçtiğimiz yıl nisan ayında katıldığı bir canlı yayında açıklama yapmıştı.

Büyüküstün; “Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor. Engin’le güzel bir uyumumuz olmuştu. Tekrar oynamak isterim onunla.” demişti.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Neslihan Atagül'ün ani vedası sonrası dizinin yapım ekibi, Büyüküstün'ün bu açıklamasını göz önüne getirerek ünlü oyuncunun kapısını çaldı.

Diziye dahil olmasının ardından açıklama yapan Büyüküstün, "Hem tanıdık hem de yeni bir yolculuk başlıyor. Yeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Yakında görüşmek üzere" diyerek duygularını ifade etti.

kaynak tv100

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 21:31
YORUM EKLE

banner201