banner211

Sefirin Kızı dizisinde flaş ayrılık! Nare diziye veda ediyor!

Uzun zamandır seyircileri ekrana kilitleyen ve Sancar ile Nare'nin efsanevi aşkını anlatan Sefirin Kızı Dizisi'nde flaş bir gelişme yaşandı. Dizinin başrol oyuncusunun diziden ayrıldığı haberi gündeme boma gibi düştü.

Sefirin Kızı dizisinde flaş ayrılık! Nare diziye veda ediyor!

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda Engin Akyürek ile başrolü paylaşan Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle Nare karakterine veda etti.

Sefirin Kızı  dizisinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz. Sefirin Kızı Nare olarak serüvenimizin en kıymetlilerinden olan sevgili Neslihan Atagül Doğulu’ya tüm özverili çalışması ve bugüne kadarki katkıları için yürekten teşekkür ediyor, geçmiş olsun diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Geçen hafta Atagül'ün sağlık sorunları yaşadığı, Hızla kilo kaybı yaşayan 28 yaşındaki oyuncuya doktorların geçirgen bağırsak sendromu teşhisi koyduğu iddia edilmişti.

Rahatsızlığından dolayı yaşam kalitesi ciddi şekilde etkilenen Neslihan Atagül, 10 gün rapor almak zorunda kalmıştı.

SEFİRİN KIZI RESMİ HESABINDAN DA AÇIKLAMA GELDİ!

Öte yandan dizinin resmi sayfasından yapılan açıklamada ise o ayrılık ile ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: "Oyuncumuz Neslihan Atagül Doğulu’nun sağlık sorunları nedeni ile senaryomuz ve hikayemizde değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Bu nedenle yeni bölümlerimizde Neslihan Hanım’ın aramızda olamayacağını siz değerli izleyicilerimize üzülerek bildiriyoruz."

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 23:06
YORUM EKLE

banner201