banner166

ÖĞRENCİ KONSEYİ DE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Öğrenci Konseyi Eğitim Fakültesi Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü için sürpriz bir etkinlik düzenledi. Konsey üyeleri, YYÜ Eğitim Fakültesi’nde okuyan öğretmen adayı arkadaşları için Öğretmenler Günü etkinliği düzenledi...

ÖĞRENCİ KONSEYİ DE ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Öğrenci Konseyi Eğitim Fakültesi Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü için sürpriz bir etkinlik düzenledi. Konsey üyeleri, YYÜ Eğitim Fakültesi’nde okuyan öğretmen adayı arkadaşları için Öğretmenler Günü etkinliği düzenledi. Eğitim Fakültesi’nin girişine "Geleceğin Öğretmenleri, Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" pankartı asan konsey üyeleri, stant kurarak çiçekler ve çikolatalarla geleceğin öğretmenleri olan öğrenci arkadaşlarının gününü kutladılar.

MÜDÜR KOÇ’TAN ÖĞRETMENLERE YEMEK

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, öğretmenlerin onuruna yemek vererek günlerini kutladı. Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, bir restoranda verilen yemekte öğretmenlerle bir araya geldi. Burada öğretmenlere gül vererek günlerini kutlayan Zeynel Abidin Koç, insanı beşikten mezara kadar eğiten dünyanın en büyük mesuliyetine sahip insanın öğretmen olduğunu belirterek, "Öğretmen, bir fert inşasıyla başladığı kutsal görevini nesiller yetiştirmeyle nihayete erdirir. Öğretmene değer vermeyen, öğretmenin saygınlığını zedeleyen ülkeler her zaman kaybetmiştir. Unutulmamalıdır ki medeniyetler ne güçlü savaşçılarla ne de güçlü siyasetçilerle kurulmuştur. Medeniyetlerin ana kurucusu öğretmenlerdir.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:27
YORUM EKLE