banner211

Van’da 1000 kişiye İş! Başvuru linki içerde

Van’da faaliyet gösteren Türk Telekom’un AssiTT firması 1000 kişiye kadar istihdam sağlanacağı duyuruldu.

Van’da 1000 kişiye İş! Başvuru linki içerde

Türkiye genelinde son yıllarda artan müşteri temsilciliği Van’da da şirketlerin atılımlarıyla yeni istihdamlar sağlanmakta. VANTSO Başkanı Necdet Takva Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Sevgili gençler ve işe ihtiyacı olan arkadaşlar; AssisTT firma yetkililerinin talebi üzerine odamız bu çağrıyı destekliyor ve duyuruyor. Kariyer başlangıcınıza katkı niyetine, aşağıdaki linkten başvuru yapabilir, iş imkânına kavuşabilirsiniz!” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT’in Van’da açacağı çağrı merkezi yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, “Sevgili gençler ve işe ihtiyacı olan arkadaşlar; AssisTT firma yetkililerinin talebi üzerine odamız bu çağrıyı destekliyor ve duyuruyor. Kariyer başlangıcınıza katkı niyetine, aşağıdaki linkten başvuru yapabilir, iş imkânına kavuşabilirsiniz!” dedi.

https://www.kariyer.net/is-ilani/assistt-as-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-van-2515085 üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
ergin oruç
ergin oruç - 7 ay Önce

Sevda
Sevda - 7 ay Önce

Çok iyi olur

Ferdi bytr
Ferdi bytr - 7 ay Önce

65 yas emeklilik diyorlar 36 yas is basvurusu yapamiyor boyle adeletsizlik olmaz

Hüseyin güven
Hüseyin güven - 7 ay Önce

İş istiyor çok zor durumdayım

Mehmet latif kalay
Mehmet latif kalay - 5 ay Önce

Arkadaşlar başvuru dün bitti mülakata çağrılan oldu mu

banner201