banner166

Van'ın vergi borçları yine ertelendi!

2011 yılından bu yana ödenmeyen Van'ın vergi borçları ile ilgili yeni bir haber geldi. Van TSO başkanı Necdet Takva vergilerle ilgili flaş değerlendirmelerde bulundu.

Van'ın vergi borçları yine ertelendi!

ŞEHRİVAN

 

2011 yılında meydana gelen depremden sonra alınmayan ve her seferinde ertelenen Van'ın vergi borçlarıyla ilgili yılın son günü yeni bir gelişme yaşandı. 4 yıldır ardı ardına ertelenen borçlarla ilgili flaş gelişmeyi Van TSO Başkanı Necdet Takva duyurdu.

 

Van depreminden bu yana ekonomik olarak sıkıntılı günlerden geçen Van'da esnaf ve tüccara yılın son günü yeni bir erteleme haber geldi. Yıllardır vergi borçlarını ödeyemeyen ve borçları dağ gibi biriken esnaf vergi terkini beklerken Van TSO Başkanı Necdet Takva, ötelemelerin bittiği son gün yeni bir öteleme haberi verdi. Alınan karar ile Van esnafının birikmiş vergi borçlarının ödeme tarihi 30 Haziran 2016’ya ertelendi. Yaşanan gelişmeyi sosyal medya hesabı twitter üzerinden duyuran Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönemtim Kurulu Başkanı Necdet Takva, tek çarenin “Vergi Terkini” olduğunu söyledi.

 

İŞTE TAKVA'NIN O AÇIKLAMASI!

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 19:29
YORUM EKLE