Edremit Belediyesi açıkladı! Borçlar ertelendi

Van’ın Edremit Belediyesi, korona virüs ve salgın hastalıklara karşı alınan önlemler kapsamında ödeme güçlüğü çeken kiracılarının borçlarının 2 ay süre ile ertelediğini bildirdi.

Edremit Belediyesi açıkladı! Borçlar ertelendi

Edremit Belediyesinde yapılan açıklama ve akabinde Edremit Belediyesinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Korona virüs sürecinde yaşanan gelişmeler sebebiyle ödeme güçlüğü çeken kiracılarımız için belediyemizin kira alacakları bugünden itibaren iki ay süreyle ertelenmiştir” ifadesi kullanıldı.


Erteleme ile ilgili açıklamalarda bulunan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, yaşanan sıkıntılı süreç ile birlikte böylesi bir uygulamaya gittiklerini belirtti. Başkan Say, “Alınan tedbirlerle birlikte iş yapamama tedirginliği yaşayan ve bu süreçte ödeme güçlüğü çekecek olan belediyemizin kiracısı olan vatandaşlarımızın kira ödemeleri iki ay süreyle ertelenmiştir. Böylesi durumlarda gerek maddi gerekse de manevi olarak desteklerimizi sürdüreceğiz. Bu tür sıkıntıların böyle üstesinden gelebiliriz” dedi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
VASKİ
VASKİ - 3 hafta Önce

VASKİ tüm su borçlarını faizsiz olarak en az iki ay ertelesin.

Dört belediyemiz de hizmet atağına geçsin.
Dört belediyemiz de hizmet atağına geçsin. - 3 hafta Önce

Belediyecilik hizmetleri tatil EDİLMESİN. EDREMİT - YYÜ KAMPÜSÜ ARASINA SAHİL BANDI YAPILSIN.

Belediyelerimiz
Belediyelerimiz - 3 hafta Önce

Van'a büyük ve modern bir ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ YAPILSIN. İlçe ve köy minibüslerinin tamamı da yapılacak o terminale aktarılsın. Şehir içine il, ilçe ve köy minibüsleri ve otobüsler artık girmesin.

VBB VE MERKEZ İLÇE BELEDİYELERİ
VBB VE MERKEZ İLÇE BELEDİYELERİ - 3 hafta Önce

Çarşılarımıza ve mahallerimize onlarca yeni park ve yeşil alan yapılsın.

Büyükşehire yakışır mega projeler
Büyükşehire yakışır mega projeler - 3 hafta Önce

Van'a büyük ve modern bir SEBZE VE MEYVE HALİ YAPILSIN.

Şehrimizde bunlar yok
Şehrimizde bunlar yok - 3 hafta Önce

Çevre Yolu, modern ve büyük bir kütüphane, KİTAPÇILAR VE SAHAFLAR ÇARŞISI, BALIKÇILAR HALİ, KAPALI SEMT PAZAR YERLERİ, ÇOK KATLI OTOPARKLAR şehrimizin acil eksik ve ihtiyaçlarıdır.

mehmet zeki türkmen
mehmet zeki türkmen - 3 hafta Önce

helal olsun başkana duyarlı bir davranış
syg.

Vaskici
Vaskici - 3 hafta Önce

VASKİ HANELERİN ESKİ BORÇLARINA FAİZ AFFI GETİRSİN. BORÇLARI DA FAİZSİZ OLARAK TAKSİTLENDİRSİN. MALÛM KRİZ VE HASTALIK VAR. VAN BU AF VE TAKSİT MÜJDESİNİ BEKLİYOR.

SIRADAKİ HABER