banner211

Açık oto pazarı yeni gününde de hizmet verecek. ARTIK HAFTADA İKİ GÜN!

Her hafta Cumartesi günü Tuşba Galericiler Sitesi’nde vatandaşların uğrak noktası olan açık oto pazarı korona virüsü ile ilgili alınan tesbirler kapsamında Mart ayından bu yana kapılarını kapatmıştı. Van Valiliği tarafından alınan karar ile tekrardan faaliyete girmesi kararlaştırılan açık oto pazarı geçtiğimiz hafta da Cumartesi günü için alınan sokağa çıkma yasağı engeline takılarak araba almak ve arabasını satmak isteyen vatandaşların bu düşüncelerini ertelemesine yol açtı. 

Açık oto pazarı yeni gününde de hizmet verecek.  ARTIK HAFTADA İKİ GÜN!

Şehrivan HaberHer hafta Cumartesi günü Tuşba Galericiler Sitesi’nde vatandaşların uğrak noktası olan açık oto pazarı korona virüsü ile ilgili alınan tesbirler kapsamında Mart ayından bu yana kapılarını kapatmıştı. Van Valiliği tarafından alınan karar ile tekrardan faaliyete girmesi kararlaştırılan açık oto pazarı geçtiğimiz hafta da Cumartesi günü için alınan sokağa çıkma yasağı engeline takılarak araba almak ve arabasını satmak isteyen vatandaşların bu düşüncelerini ertelemesine yol açtı. 

Konuyla ilgili çalışmalar yürüten Tuşba Galericiler Sitesi Başkanı Mehmet Öndil hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma yasağının araç alım satımı ile ilgilenen vatandaşları mağdur etmemesi adına açık oto pazarının bundan sonra Çarşamba günleri de hizmet vereceğini duyurdu. Yarından itibaren 3 aylık bir aranın ardından yeniden faaliyete girecek olan açık oto pazarının bu hafta yarın ve Cumartesi açık olması bekleniyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE

banner201