banner166

AFAD'A ANLAMLI ZİYARET

Cemil Yörük Ortaokulu müdür yardımcısı ve öğretmenleri, Van İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü’ne anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

AFAD'A ANLAMLI ZİYARET

Cemil Yörük Ortaokulu müdür yardımcısı ve öğretmenleri, Van İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü’ne anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

 

2015-2016 eğitim ve öğretim dönemi içerisinde AFAD’ın “Temel Afet Bilinci ve Depremle Mücadele Yöntemleri” ile ilgili eğitimi verdikleri okullarından biri olan Cemil Yörük Ortaokulu müdür yardımcısı Yusuf Taşdemir ve okul öğretmenlerimiz AFAD Birlik Müdürü Necati Sever’i ziyaret etti. Yusuf Taşdemir ve öğretmenler, okullara yönelik sürdürmekte oldukları “Temel Afet Bilinci ve Depremle Mücadele Yöntemleri” eğitimlerinden dolayı Birlik Müdürü Server’e plaket vererek teşekkürlerini ettiler. Bu anlamlı ziyaret karşısında memnuniyetini dile getiren Server, “Bu eğitimleri planlarken ve uygularken çekirdekten kabuğa her vatandaşımıza afet bilincini ve afetlerle mücadele yöntemlerini kazandırmayı hedefliyoruz. Öğrencilerimiz tatile çıkarken bir eğitim öğretim dönemini daha geride bıraktılar. Kendilerini canı gönülden kutluyor ve önümüzdeki eğitim öğretim sezonunda başarılarının katlanarak devam etmesini diliyorum. Onlar tatildeyken bizlerde üstümüze düşen görevlerimizi ve ödevlerimizi daha iyi yerine getirmek için gerek kurum içi gerekse diğer kamu kurumlarında ve özel sektörlerde bu eğitimlere devam edeceğiz. Bu anlamlı ziyaretinizden dolayı Yusuf beye ve siz saygıdeğer öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 16:04
YORUM EKLE