banner211

Ak Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu yeni yönetim ekibini belirledi

Geçtiğimiz haftalarda Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen Van il kongresinin ardından yeniden başkanlığa seçilen Kayhan Türkmenoğlu yeni yürütme kurulunu belirledi.

Ak Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu yeni yönetim ekibini belirledi

31 Ekim 2020 tarihinde yapılan 7. Olağan İl Kongresinde güven tazeleyerek yeniden Van İl Başkanlığına seçilen Kayhan Türkmenoğlu, İl Başkanlığı binasında yürütme kurulu üyelerine mazbatalarını verdi. Yeni listesine flaş isimlere de yer veren Türkmenoğlu, yeni eklediği yönetim kurulu üyeleri ile dikkatleri üzerine çektikten sonra A takımı ile ilk buluşmasını da gerçekleştirmiş oldu.

2023’ÜN A TAKIMINI OLUŞTURDU

İl Yürütme Kurulu üyelerine mazbatalarını verdikten sonra konuşan İl Başkanı Türkmenoğlu’ “7. Olağan Kongremizde bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bizler yeni Ak kadrolarımızla birlikte 2023 hedeflerimize doğru büyük bir azimle yürüyeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Partimizin tüm kademeleriyle birlik ve uyum içerisinde, Van için var gücümüzle çalışacağız. Partimizin kuruluşundan bu yana emek veren tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu kutlu davada bizlere güç katacak yürütme kurulu üyelerimize muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

İŞTE TÜRKMENOĞLU’NUN YENİ EKİBİ

Bugün mazbatalarını alarak göreve başlayan il başkan yardımcılarının listesi; Siyasi ve Hukuk İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdullah Çalım, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emre Güray, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdulsamet Göl, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sinan Başak, Dış İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Çağatay Akyol, Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdurrahman Çohaz, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Türkmen, Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pınar Gülle, Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Muğdat Günini, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hakan Güven Sönmez, Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Hakan Yavuz, İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hatice Özmen, Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Süleyman Oflas ve İl Sekreteri Mehmet Tuğrul’dan oluştu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema alan
Sema alan - 4 ay Önce

Biz cok magduruz esim issiz esime is istiyorum Allah rizasi icin yardim edin gevas

vanlı
vanlı - 4 ay Önce

maşAllah maşAllah içinde bir tek mhp kökenli süleyman oflas var hiç mi kürt yoktu acaba vanda bunlar mı vanı temsil edecek gerçekten kayhan zihniyetini ortaya koymuş

Gençlik
Gençlik - 4 ay Önce

Bu kapasite 2023 yılında Van’da %50 nin üstünde oymu alacak şimdi

Hakan guzel
Hakan guzel - 4 ay Önce

Yönetime girmeden önce selam verenler yönetime girdikten sonra görmemezlikten geliyorlar elbet oy istemeye geleceksiniz..

MEHMET SELİM SEVEN
MEHMET SELİM SEVEN - 4 ay Önce

Bu takım 3. lig,e düşer.

Cemal
Cemal - 4 ay Önce

"Yerli" aşireti

Emre
Emre - 4 ay Önce

Sinan bey Allah rızası için a takımı için sen yönetimden razimisin kalbin ok diyormu

banner201