banner211

AK Parti Van milletvekilleri, TBMM’de Van’ın ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi

AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal ile Abdulahat Arvas dün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Van ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti Van milletvekilleri, TBMM’de Van’ın ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi

AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal ile Abdulahat Arvas dün TBMM’de Van ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette belediye başkanları ilçelerine gerçekleştirecekleri projeler ve yatırımlar hakkında vekillere bilgiler verdiler. Her iki vekil de belediye başkanlarına tüm proje ve programlara gerekli desteği vereceklerini belirttiler. Buluşmanın ardından belediye başkanları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret eden vekiller, başta Van’a yeni bir futbol stadının yapılması gerekliliğini vurgularken ayrıca şehir ile alakalı talepleri gündeme getirdiler. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAYIN VEKİLLER BU SORUNLARI ÇÖZMENİZİ BEKLİYORUZ.
SAYIN VEKİLLER BU SORUNLARI ÇÖZMENİZİ BEKLİYORUZ. - 1 yıl Önce

@ Çevre Yolu @ Metrobüs- Tramvay sistemi @ Büyük ve Yeni Bir Otogar @ Çok Katlı Otoparklar@ Kent Meydanı @ Millet Bahçesi @ Modern Bir Sebze Hali @ Edremit - Kampüs arası SAHİL KORDONU @ Kapalı Semt Pazar Yerleri @ Toprakkale Mesire Alanı ve Seyir Terası @ Şehir Stadı @ Yeni Devlet Hastaneleri ( üç merkez ilçede) @ Şehir Kütüphanesi @ Kitapçılar ve Sahaflar Çarşısı @ Şehir Mezarlığı @ Düzenli Toplu Taşıma sistemi @ Temiz, bakımlı, düzenli bir kent.

Ümitsiz
Ümitsiz - 1 yıl Önce

Tabi tabi bu talepleriniz en kısa zamanda halledilecek ama ömrümüz yetermi bilemem yinede siz talep edin ya tutarsa doğrusu pek ümidim yok hayırlısı

banner201