Aras: Yılmayacağız!

Ak Parti Büyükşehir Adayı Osman Nuri Gülaçar'ın evine gerçekleştirilen saldırı sonrası Ak Parti İl Başkanı Abdullah Aras açıklama yaptı.

Aras: Yılmayacağız!

Dün bir grup BDP'li tarafından taşlı saldırıya uğrayan Ak Parti'nin Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar'ın amcaoğlu Ahmet Gülaçar'ın evine saat 19.30 sıralarında kimliği belirsiz kişi yada kişilerce 2 adet ses bombası atıldı. Ses bombalarından biri büyük bir gürültü ile patlarken, biri patlamadı. Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gülaçar'ın da daha önce aynı binada oturduğu belirtilirken, polis saldırganların kimliğine ulaşmak için delil toplayıp inceleme başlattı. Saldırı sonrası olay yerine giden AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, olayı kınadıklarını belirterek, bu tür saldırıların kendilerini yıldırmayacağını söyledi.

Aras ayrıca; "Akşam saatlerinde hiçte etik olmayan bir şekilde Büyükşehir Belediye Başkan adayimiz Sn Osman Nuri Gülaçar'in küçük çocuklarımızın da bulunduğu evine ses bombası atılmıştır. Bu olay demokrasi mücadelesi veren partimize yapılmış bir hakarettir. Şunu tekrar etmek istiyorum ki, bu tür olaylar bizi yıldırmayacak, biz tüm bu baskılara rağmen çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 08:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER