ASKON'DAN MÜSİAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKON Şube Başkanı Maşallah Gözel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Kerem Baynal ve Yönetimine ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu...

ASKON'DAN MÜSİAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKON Şube Başkanı Maşallah Gözel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Kerem Baynal ve Yönetimine ‘Hayırlı Olsunziyaretinde bulundu.

 

İşadamları derneği başkanları aralarında yapılabilecek ortak projelerden ve hizmetlerden konular açarak fikir alışverişinde bulundular. ASKON Şube Başkanı Gözel, MÜSİAD’ın Şube Başkanı Kerem Baynal’a Van’ın eğitim durumuyla ilgili yaptığı konuşmasından dolayı teşekkür etti. Eğitime büyük önem verilmesi gerektiğini dile getiren Gözel ASKON, MÜSİAD, TÜMSİAD ve birlikte ortak noktalarda buluşabilecek STK’ların bir araya gelerek, gerek ekonomik gerekse Van ilinin gündeminde olması gereken meseleler hakkında birlikte çalışmalar yapmak üzere çaba gösterilmesini arzu ettiğini belirtti. MÜSİAD, TÜMSİAD ve ASKON Şube Başkanları ortak fikirleri deklare etmek ve işadamlarının sorunlarına çözüm bulmak için birlikte çalışacaklarını beyan ettiler. Pozitif bir atmosferde cereyan eden ziyaretten olumlu ve yapıcı mesajların paylaşılmasından dolayı MÜSİAD Şube Başkanı Kerem Baynal duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu. 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER