banner211

Bakana sunulmak için çevre yolu için rapor hazırlandı!

Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Van’da yapılacak olan çevre yolunun son durumu ve yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Bakana sunulmak için çevre yolu için rapor hazırlandı!

Yapılan toplantıda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Özvan, slayt eşliğinde çevre yolu ile ilgili gelinen son durumu detaylarıyla anlattı.
 

BİRİNCİ MADDE ÇEVRE YOLU
 

Vali Mehmet Emin Bilmez, çevre yolunun Van için önemine dikkat çekerek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Van ziyaretinde birinci madde olarak çevre yolunun gündeme getirileceğinini söyledi.
 

ÇEVRE YOLU İLE İLGİLİ DETAYLI RAPOR HAZIRLANDI


Vali Bilmez, toplantıda Bakan Karaismailoğlu’na sunulmak üzere çevre yolu ile ilgili detaylı bir rapor hazırlandığını dile getirdi.
Karşılıklı görüş alış-verişiyle son bulan toplantıya Vali Mehmet Emin Bilmez’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Vekili Muhammet Fuat Türkman, Tuşba Kaymakamı Furkan Duman, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Karayolları 11. Bölge Müdürü Hasan Ali Arslan, DSİ 17. Bölge Müdürü, Ayhan Şahna, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Tonguç Genç, Çevre Şehircilik Müdürlüğü İmar Şube Müdürü  Feridun Atak, Şehir Plancısı İsmail Aydın, İpekyolu ve Tuşba Belediyesi temsilcileri, Büyükşehir Belediyesi  Danışmanları Mucip Tapan ve Emre Güray katıldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
şerif çakar
şerif çakar - 7 ay Önce

İnşAllah biran önce artık bu enkazı kaldırırsınız sayın valim. Yılan hikayesine döndü. Hiç Büyükşehir olmayan bir çok ilde çevre yolu yapıldı ama malesef vana dayatılan 18.madde imar uygulamsıyla , gerek imarı yapan çevre şehircilik bakanlığı yetkililerin hayali , vanın gerçeklerine uymayan imar çalışması vede bilinçsiz , duyarsız vatandaşın işi mahkemelere taşımasıyla 10 yılllardır, dahada başladığı yerdedir. Yazık ediyorsunuz memlekete......

Vandan
Vandan - 7 ay Önce

Siz daha çook rapor hazirliyacaksiniz coook :)))))

İlhami Özşenoglu
İlhami Özşenoglu - 7 ay Önce

Bu raporlar bitmez, daha çok rapor hazırlanıp sunulur.

banner201