banner211

Belediye başkanlarının sosyal medyadaki esprili Yeşil Vadi kapışmasına İsmail Say da katıldı

Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, resmi sosyal medya hesabından Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun ‘Yeşilvadi’ paylaşımına yanıt verdi.

Belediye başkanlarının sosyal medyadaki esprili Yeşil Vadi kapışmasına İsmail Say da katıldı

HABER MERKEZİ:  Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, resmi sosyal medya hesabından Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun ‘Yeşilvadi’ paylaşımına yanıt verdi.

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, resmi sosyal medya hesabından ‘Yeşilvadi’ ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası Edremit Belediye Başkanı İsmail Say paylaşıma yanıt verdi. 

SAY: YEŞİLVADİ EDREMİT’TEDİR VE EDREMİT’LİLERİNDİR

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu’nun sosyal medya da yaptığı paylaşımda; “Uzun zaman önce, develer tellal, pireler berber iken, Yeşilvadi hakkında karar verildi. Daver bey, Yeşilvadi'nin Şahinbeylilere ait olduğunu ilan etti” demesinin ardından Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, paylaşıma yanıt vererek şunları belirtti: “Bütün rivayetler bir tarafa, esasında Yeşilvadi Edremit’tedir ve Edremit’lilerindir. :)) Tellioğulları ve Seferoğllarını da bekleriz. Kapımız herkese açıktır. Karşınızda “Edremit Yeşilvadi” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgili Ismail Başkana
Sevgili Ismail Başkana - 8 ay Önce

Sevgili başkanım sizi seviyoruz, esas yeşil vadi Memursen Toki' de. Sitenin bir yarısı Seferoğulları, diger kıyısı Tellioğulları. Dokuz yıldır ıslah edilmeyi ve etrafına park yapılmayı bekleyen bu deremiz şu an kuru ve rahatsız edici olsa da YEŞİL VADİ olmayı bekliyor. Seçimde sözünüz vardı. Beş bin site sakini ilginizi ve çalışmanızı bu yaz bekliyor. Selsm ve dua ile.

banner201