Benzine yeniden zam yapıldı!

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası benzin zammı ile ilgili açıklamada bulundu. Açıklanmış olan bilgilere göre benzinin litre fiyatında bu gece yarısı itibariyle başlayacak olan 6 kuruş zam yapıldı.

Benzine yeniden zam yapıldı!

Benzinin litre fiyatı ile ilgili bu gece yarısı itibariyle geçerli olacak şekilde 6 kuruş zam kararı alındı.

 Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası benzin zammı ile ilgili açıklamada bulundu. Açıklanmış olan bilgilere göre benzinin litre fiyatında bu gece yarısı itibariyle başlayacak 6 kuruş zam yapıldı.

Bu zam çerçevesinde benzinin litre fiyatı 6.16 lira

Benzine yapılan bu zam ile beraber Ankara'da ortalama olarak 6.10 liradan satılıyor olan benzin litre fiyatı 6.16 lira oldu.

Benzinin litresi İstanbul ilinde ise 6.03 liradan 6.09 liraya yükselmiş oldu. İzmir'de ise 6.08 liradan satılan benzin 6.14 lira fıyatına yükselecek.

Dağıtım firmalarından belirlenmiş olan fiyatlar rekabet ve serbesti sebebi ile şirketlere göre ve kentler üzerinde küçük değişiklikler olabiliyor.

Benzine 29 Ocak'ta indirim gelmişti

Benzine 29 Ocak'ta litre fiyatlarında gece yarısı itibariyle 17 kuruş indirim gelmişti.

Bu zamma göre, Ankara'da ortalama 6,27 liradan satılıyor olan benzin litre fiyatı 6,10 lira olmuştu. Benzinin litresi İstanbul ilinde 6,20 liradan 6,03 liraya inmiş, İzmir ilinde ise 6,25 liradan 6,08 liraya inmişti.

YORUM EKLE