Beygo’ya İl Sağlıkta önemli görev

Daha önce Sağlık Bakanlığı’nda yapmış olduğu danışmanlık görevi başta olmak üzere Van’da da İl Sağlık Müdürlüğü, Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Van Devlet Hastanesi gibi adeta Van’ın nabzının attığı birçok önemli kurum ve kuruluşta önemli çalışmalara imza atmış olan Yaşar Beygo Van İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcılığı’na atandı.

Beygo’ya İl Sağlıkta önemli görev

ŞEHRİVAN HABER: ÖMER FARUK TOKTAŞ- Daha önce Sağlık Bakanlığı’nda yapmış olduğu danışmanlık görevi başta olmak üzere Van’da da İl Sağlık Müdürlüğü, Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve Van Devlet Hastanesi gibi adeta Van’ın nabzının attığı birçok önemli kurum ve kuruluşta önemli çalışmalara imza atmış olan Yaşar Beygo Van İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcılığı’na atandı. Yeni görevi ile ilgili almış olduğu tebrik ziyaretleri kapsamında Şehrivan Gazetesi Medya Grup Başkanı Yunus Emre Aykaç’a ziyaretlerinden dolayı duymuş olduğu memnuniyetleri ifade eden Beygo başarılarının devam edeceğinin teminatını verdi.

Beygo daha önce Van Sağlık Müdürlüğü Personel Sicil ve atama Şubesi Başkanlığı, Van Sağlık Müdürlüğü Döner Sermaye Kurucusu ve Birim Sorumlusu, Van Devlet Hastanesi Satın Almadan sorumlu Müdür yardımcısı, Van Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Hastane Müdürü, Van Sağlık Müdürlüğü İdari Mali İşlerden sorumlu Sağlık Müdür Yardımcısı, Sağlık Bakanlığı Müsteşarlık Danışmanı, Van Sağlık Müdür Yardımcısı, Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevlerinde bulundu. Beygo şu an yeni atandığı İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
nadir has65
nadir has65 - 8 ay Önce

çalışkan, işin ehli olanları, o makamlarda görmek Van halkı için güzel haber.

Doktor
Doktor - 7 ay Önce

Van için yerinde bir karar yabancı yabancı nereye kadar en azından Van’ın öz evladı hayırlı olsun

Vatan sana canım feda
Vatan sana canım feda - 7 ay Önce

Eski İstanbul hastanesı personellerine yaptığı haksizliklardan sonra bu adamı tekrar müdür koltuklarına oturtan zihniyete yazıklar olsun Rabbim hayırlı etmesin inşAllah ...

Umut çemberlitaş
Umut çemberlitaş - 7 ay Önce

Hâyırlı uğurlu olsun..

Ree
Ree - 7 ay Önce

İstanbul hastanesinin personellerinin bu adamla alakası ne onu anlamadım