banner166

Bil Koleji Öğrencileri LÖSEV'e Can Oluyor

Bil Koleji öğrencileri, Bake-Sale ile ingilizcelerini geliştiriyorlar. 12 Aralık Çarşamba günü Bil Koleji Ortaokul öğrencileri muhteşem bir etkinliğe imza attı.

Bil Koleji Öğrencileri LÖSEV'e Can Oluyor

ŞEHRİVAN HABER: SONER İZGİ - Bil Koleji öğrencileri, Bake-Sale ile ingilizcelerini geliştiriyorlar. 12 Aralık Çarşamba günü Bil Koleji Ortaokul öğrencileri muhteşem bir etkinliğe imza attı.

 

Bil Koleji, ortaokul İngilizce öğretmenleri Atiye Erkaçmaz, Serpil Dönmez ve Elif Gülaç tarafından organize edilen Bake- Sale etkinliği ile çocuklar hem aileleriyle birlikte hazırladıkları yiyecekleri İngilizce diyaloglar kurarak arkadaşlarına satış yaptılar.

 

LÖSEV’E CAN OLDULAR

 

5.Sınıf İngilizce kitaplarında bulunan Bake-Sale ünitesinden esinlenerek gerçekleşen etkinlikle birlikte çocuklar İngilizcedeki konu becerilerini geliştirirken, aynı zamanda LÖSEV’e can oldular. Bütün gelirin LÖSEV’e bağışladığı etkinlikten, veliler oldukça memnun ayrıldılar.

 

“DESTEK OLMAK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Van Bil Koleji Müdürü Abdulmenav Hemedoğlu, Okullarında bu gibi etkinliklerin sürekli yapıldığını öğrencilerin daha faydalı ortamlarda öğrenmelerine destek olmak için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 13:35
YORUM EKLE