banner211

Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanlıklarında Görev Değişikliği İddiası!

Van Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanlıklarında ve genel sekreter yardımcılığı görevinde değişikliğe gidildiği öne sürüldü.

Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanlıklarında Görev Değişikliği İddiası!

ŞEHRİVAN ÖZEL: YUNUS EMRE AYKAÇ -  Van Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanlıklarında ve genel sekreter yardımcılığı görevinde değişikliğe gidildiği öne sürüldü.

Şehrivan Gazetesi’nin edindiği bilgiye göre; Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Halil İbrahim Ateş, Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Salih Allahverdi’nin yerine Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve getirileceği, Salih Allahverdi’nin ise şube müdürü olarak atandığı öne sürüldü. Van Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanlık görevini yürüten Sinan Özdemir, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı görevinden, Sosyal Hizmetler Dairesi başkanlığına getirilerek görev değişikliği yapıldığı, Sinan Özdemir’in yerine ise Cevdet Başar getirildiği iddialar arasında yer alıyor. Ayrıca Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Muhammed Aydın, görevden alınarak şube müdürü olarak atandığı iddia edildi.

Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan görev değişikliğiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, görev değişikliğine ilişkin açıklama yapılması bekleniyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 8 ay Önce

İl ve ilçe başkanları sağolsun adamlar yönetmelik kapsamında hayır cevabını aldıklarında zorlarına gidiyor kirli eller ve kirli siyaset iş peşinde yine

Kripto..
Kripto.. - 8 ay Önce

Daha bitmedi kadrolara kimler gelecek hangi önemli yerlere kimler ! yerleştirilecek kirli eller devleti iyi yanıltıyorlar vali beyin etrafı her geçen gün daha iyi kapatılıyor

Osmanli
Osmanli - 8 ay Önce

Büyükşehir Belediyesini Yürüten Kriptocu Büyükşehir Teftiş Kurulu Başkanı Kamuran Sarıkaya Bunu Hem Van Halkı ve Türkiye Bilsin.

Devam
Devam - 8 ay Önce

Kamuran Sarıkaya ne oldu hdp döneminde genel sekreter olmak için kırk takla atıyordu Faruk Çelikhan vali bey nefret ediyordu ne oldu şimdi aynı görevlerde devam devam

banner201