banner186

Büyükşehir'den önemli duyuru! O cadde 10 gün boyunca kapalı kalacak

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından Hacıbekir Caddesi'nde yürütülen ‘Prestij Cadde Projesi’, çalışmalarının daha sağlıklı ve hızlı yürütülmesi için projenin ikinci etabında yer alan İki Nisan Kavşağı ile Eski Vali Konağı arasındaki kısım, 01-10 Kasım 2020 tarihleri arasında 10 gün boyunca araç trafiğine kapalı kalacaktır

Büyükşehir'den önemli duyuru! O cadde 10 gün boyunca kapalı kalacak

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamad;

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından Hacıbekir Caddesi'nde yürütülen ‘Prestij Cadde Projesi’, çalışmalarının daha sağlıklı ve hızlı yürütülmesi için projenin ikinci etabında yer alan İki Nisan Kavşağı ile Eski Vali Konağı arasındaki kısım, 01-10 Kasım 2020 tarihleri arasında 10 gün boyunca araç trafiğine kapalı kalacaktır. Caddenin trafiğe kapalı kaldığı süre içerisinde toplu taşıma araçları başta olmak üzere tüm sürücülerimiz için alternatif güzergahlar belirlenmiştir. 


Bu kapsamda Hacıbekir Caddesi’nden Cumhuriyet Caddesi yönüne gelen sürücülerimiz, Erek Dağı Caddesi ve İki Nisan Caddesini kullanabileceklerdir. 


Ayrıca Uzun Sokak’tan Eski Vali Konağı yönüne gelen sürücülerimiz ise Milli Egemenlik Caddesi üzerinden Erek Dağı Caddesi güzergahını kullanabilecekler. 


Trafikte aksaklıkların yaşanmaması için belirlenen güzergahların kullanılması önem arz etmektedir.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hizmetler, gayretler, yatırım ve çalışmalar katlanarak devam etmeli.
Hizmetler, gayretler, yatırım ve çalışmalar katlanarak devam etmeli. - 4 hafta Önce

KASIM AYI YENİ YOL VE GÜZERGAHLAR AÇMA, YENİ PRESTİJ CADDE VE SOKAKLAR, KALDIRIM, KAVŞAK, REFÜJ VE OLUK ÇALIŞMALARI, PARK VE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARI, MERKEZDE VE MAHALLELERDE CADDE VE SOKAK ASFALTLAMALARI, KANAL VE DERE TEMİZLİKLERİ VE ISLAH ÇALIŞMALARI, SEMT, MAHALLE, KIYI VE SAHİL TEMİZLİKLERİ GİBİ ÇALIŞMALARLA YOĞUN VE DOLU DOLU GEÇİRİLSİN İSTİYORUZ. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN BELİRTTİĞİ GİBİ 365 GÜN 24 SAAT VANIMIZA HİZMETLER, PROJELER VE YATIRIMLAR YAPILSIN. KURUMLAR, BİRİMLER VE EKİPLER SEHRİN DÖRT BİR YANINDA SAHADA VE VAZİFE BAŞINDA OLSUN. VBB, EDREMİT, İPEKYOLU VE TUŞBA BELEDİYELERİMİZ, KARAYOLLARI, DEVLET SU İŞLERİ, VASKİ, VEDAŞ VB. HER BİR KURUMUMUZ DAHA AKTİF, DAHA YOĞUN, DAHA İLGİLİ VE DAHA İSTEKLİ BİR ŞEKİLDE SAHAYA ÇIKSIN. ADETA ÜÇ AYDA YAPILABİLECEK ÇALIŞMALAR BU KASIM AYINDA YAPILSIN ISTİYORUZ. ÇÜNKÜ VANIMIZIN GERÇEKTEN ÇOK FAZLA EKSİKLERİ, İHTİYAÇLARI VE BEKLENTİLERİ VAR. ŞEHRİMİZİ BİLEN, ŞEHRİN NABZINI BİLEN BİR VATANDAŞ OLARAK BUNU DİLE GETİRMEK İSTEDİM. VANIMIZ, VATANDAŞLARIMIZ VE ÜLKEMİZ VE BİR BÜTÜN OLARAK HEPİMİZ HİZMET, YATIRIM, PROJE VE ÇALIŞMALARDAN YARAR GÖRECEĞİZ. VAN'IN ARZUSU VE BEKLENTİSİ YÜKSEKTİR VE BUDUR.