Ciğerci Yakup Van halkının hizmetinde

Van’da özellikle son dönemlerde ardı ardına açılışları gerçekleşen yeni hizmet sektörü şubelerine bir yenisi de İki Nisan Caddesi üzerinde açılışı dün gerçekleşen Ciğerci Yakup ile eklendi.

Ciğerci Yakup Van halkının hizmetinde

ŞEHRİVAN HABER: ÖMER FARUK TOKTAŞ- Van’da özellikle son dönemlerde ardı ardına açılışları gerçekleşen yeni hizmet sektörü şubelerine bir yenisi de İki Nisan Caddesi üzerinde açılışı dün gerçekleşen Ciğerci Yakup ile eklendi. Daha önce Van’da farklı sektörlerde sunmuş oldukları hizmetler ile isimleri anılan Sedat Bingöl ve Bedirhan Bilici açmış oldukları yeni iş yeri ile de Van halkının büyük ilgisini topladı. Açılışa Van Valisi Mehmet Emin Bilmez başta olmak üzere birçok kişi katıldı. Açılışa özel olarak gelen konuklara ciğer ve işletmede Van halkına sunulacak diğer lezzetler ikram edildi. 

İLK GAYEMİZ VAN’IN YARARI

Yeni iş yerlerinin açılışı ile ilgili gazetemize konuşan Sedat Bingöl ilk gayelerinin Van ekonomisine bir katkı sunmak olduğunu belirterek “Bugün yeni iş yerimizin açılışını gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizin de gördüğünüz gibi açılışta Sayın Valimiz, sevenlerimiz, dostlarımız ve kıymetli Van Halkı bizi yalnız bırakmadı. Umarım iş yerimiz Van’a ve bizlere hayırlı olur. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 12:50
YORUM EKLE