banner102

Çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen anne tutuklandı

Van’da çocuğuna fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiasıyla gözaltına alınan kadın çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen anne tutuklandı

Van’da 7 yaşındaki Ö.Y.A.’ya annesi A.K.’nin ve erkek arkadaşı İ.K. isimli şahsın fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddiası üzerine başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli anne A.K. ve erkek arkadaşı İ.K gözaltına alındı. İ.K. cumhuriyet başsavcılığı tarafından alınan ifadesinin ardından tutuklanması talebiyle sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanırken, anne A.K. ise dosya delil durumu değerlendirilmesine göre serbest bırakıldı. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında elde edilen yeni deliller doğrultusunda anne A.K. yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aile kurumu çok önemli
Aile kurumu çok önemli - 5 ay Önce

Erkek arkadaşmış. Bir çocuk onurlu, namuslu ve duyarlı olan kendi anne babasıyla güçlüdür. Dost hayatı ( zina) yaşayan bir kadın veya bir erkek çocuğuna baba veya anne olamaz. Anne olmak, baba olmak asıl ve ulvî bir iştir. Bir toplumun, bir neslin güzelliği aile kurumunun yaşatılmasına bağlıdır. İnsanlar resmi veya dinsel bir bağla, toplumun/ insanların şahitliğinde kurulan bir bağla birbirleriyle kalplerini, hayatlarını birleştirirler ve aile olurlar. Bu aileden doğan çocukların kan bağı, anne ve babası, soyu sopu belli olur. Böyle bir bağla kurulmayan dost hayatı, zina tarzı ilişkiler hayvani ilişkilerdir. Hayvanlar diledikleri zaman, diledikleri yerde, diledikleri hayvanla beraber olurlar. Benim bedenim benimdir felsefesi hayvanlar aleminde işler. Akıl sahibi hangi insan nesebi belirsiz bir ilişki sonucu dünyaya gelmek ister, hangi aklı başında insan anne ve babası belirsiz biri olmak ister. İnsan tabiatına savaş açan, toplumu ifsad eden, aile kurumunu baltalayan, toplumun temelini dinamitleyen hayvani felsefeleri hayvan tabiatlı insancıklara bırakarak aileye, nesillere, topluma sahip ÇIKALIM. Nezih, temiz, arı, duru, mutlu, huzurlu, bağları güçlü aileler ve toplumlar geleceğin sigortasıdır.

SIRADAKİ HABER