banner211

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerin yeni alışkanlıklarına tepki gösterdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son yıllarda yaygınlaşan telefon bağımlılığıyla ilgili gençlere tepki gösterdi. Erdoğan, "Gençlerin arasında ekran bağımlığı gibi yeni alışkanlıklar ortaya çıkıyor. Evlatlarımız çoğu batı menşeli sapkın akımlar karşısında ne yazık ki savunmasız kalıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerin yeni alışkanlıklarına tepki gösterdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençler arasında yaygınlaşan telefon bağımlılığıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Gençlerin arasında ekran bağımlığı gibi yeni alışkanlıklar ortaya çıkıyor. Evlatlarımız çoğu batı menşeli sapkın akımlar karşısında ne yazık ki savunmasız kalıyor" şeklinde konuştu.

"GENÇLERİN EKRAN BAĞIMLILIĞI..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Din Şurası Kapanış Programı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Gençlerle ilgili teknoloji bağımlılığına sitem eden Erdoğan, "İnsan sadece kendi fıtratına göre değil içinde yaşadığı toplumdan diğer varlıklara göre pek çok şeye bencilleşiyor. Modern insan onca imkana rağmen hiç olmadığı kadar yalnızdır. Modern çağın hastalığı denen stres yaygınlaşırken sosyal çözülmede giderek hızlanıyor. Gençlerin arasında ekran bağımlığı gibi yeni alışkanlıklar ortaya çıkıyor" dedi.

"SAPKIN AKIMLAR KARŞISINDA ÇARESİZ KALIYORLAR"

Erdoğan ayrıca, "İstikbalimizin teminatı olarak baktığımız evlatlarımız çoğu batı menşeli sapkın akımlar karşısında ne yazık ki savunmasız kalıyor. Paylaşmanın yerini bencillik alıyor" ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA

YORUM EKLE

banner201