Cumhuriyet Caddesi’nde arbede çıktı! Polis ekipleri müdahale etti

Van’da HDP İl Örgütü’nün ‘Kayyum’ açıklamasının ardından polis ekiplerinin uyarılarına rağmen dağılmayan gruba müdahale ediliyor.  

Cumhuriyet Caddesi’nde arbede çıktı! Polis ekipleri müdahale etti

Aralarında Milletvekilleri, HDP İl Örgüt yöneticilerinde bulunduğu grup, Cumhuriyet Caddesi’nde oturma eylemi yapması üzerine arbede çıktı. Polis ekipleri olaya müdahale etti. 
Çok sayıda gözaltı ve yaralılar var.


AYRINTILAR GELİYOR…

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi zambak
Remzi zambak - 8 ay Önce

Canımızı Vanı mızı pkk lılardan temizlemek zorundayız.Van lı gençlerimiz işsiz buna care bulmamız gerek.

Sevket
Sevket - 8 ay Önce

Kürtlerin hakını dağa götürün terörist kardeşlerini işe alın paraları dağa gönderin neymiş Kürtlerin hakını savunuyor bir kürt olarak diyorum bizim hakkımız haram olsun zıkım olsun inşAllah

Cuma
Cuma - 8 ay Önce

Görünüşe bakilirsa hdp li ler çok korkmuş kimsecikler yok ortada

Vanlı 1977-65
Vanlı 1977-65 - 8 ay Önce

Bize tepeden bakan, eli cebinde dolaşan, hava atan kibirli yönetici istemiyoruz. Tabi ki bu söylediğim hal ve hareketlerin hepsi HDP yönetiminde mevcuttur. Bedia Özgökçe belediyeye hava atmaya, sık sık fotoğraf çekip gezmeye gelmiş. Sürekli gezip iş yapmış gibi göz boyuyor. Yahu Allah aşkına 4,5 ayda Van'a ne kazandırdılar, memleketin caddelerini Hindistan'a çevirdiler. Bu mu hizmet? İyi ki kayyum geldi, yoksa halimiz harap olacaktır. Şimdi belediyede karanlık günlerden aydınlık günlere merhaba.

Hakan
Hakan - 8 ay Önce

Bakıyorum da hep üç beş çakal yorum yapıyor kesin yaraları var hdp bir halkı temsil ediyor kürt tüm halkları galiba siz soysuz sunuz..

ZEKİ
ZEKİ @Hakan - 8 ay Önce

Sen galiba çok soylu bir ailenin çocuğusun, Zaten Kürt halkının başına ne geliyorsa senin gibi işbirlikçi soytarıların yüzünden geliyor, HDP'nin Kürt Halkını Temsil ettiğini nerden çıkarıyorsunuz,elinde silah var diye meşru temsilcimi oldu, HDP Kürt halkını temsil ediyor, Alevi,Kemalist Türk Soluda HDP'yi temsil ediyor değilmi, Kaymağı Alevi'ler yiyor, Ölende Sunni Kürt çocukları oluyor.

ZEKİ
ZEKİ - 8 ay Önce

Ortada aleni bir haksızlık var ama bu haksızlığı gidermek ancak hukuki yollarla olabilir, yoksa tekrar şehri bu üçbeş çapulcuya anarşi ve teröre tekrar teslim etmek doğru değildir, ayrıca Kürt halkının temsilcisi ne Hüda Kaya gibi sovmen, nede Sezai Temelli,Barış Atay,Garo Paylan gibi Alevi,Ermeni, Kemalist Beyaz Türkler değildir.

Nazlı yılmaz
Nazlı yılmaz @ZEKİ - 8 ay Önce

Kayum geldikten sonra Edremit bir şey e benzedi parklar yolar benim için kim iyi hizmet ediyursa o olsun

SIRADAKİ HABER