banner166

Dikkat! Van’da su kesintisi olacak! İşte kesinti bölgeleri ve tarihi...

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (Vaski) Genel Müdürlüğü tarafından su kesintisi uyarısı yapıldı. Van'da nerelerde su kesilecek? Kesinti hangi ilçe ve mahalleleri kapsayacak? İşte detaylar...

Dikkat! Van’da su kesintisi olacak! İşte kesinti bölgeleri ve tarihi...

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ), kentin büyük bir bölümünün su ihtiyacını karşılayan Şabaniye su deposundaki motor arızası sebebiyle bazı mahallelerde su kesintisine gidileceklerini duyurdu.
VASKİ’den yapılan açıklamada, “Van il merkezinin su ihtiyacını karşılayan Şabaniye su deposu 1 nolu terfi merkezinde elektrik kesintilerinden dolayı oluşan acil motor arızası sebebiyle bazı mahallelerde su kesintisine gidilecektir. Arızadan dolayı 8 Ağustos 2020 Cumartesi bugün akşam saat 21.00 ile 9 Ağustos 2020 sabah saat 07.00’ya kadar Yeni Mahalle, Karşıyaka, Serhat, Hacıbekir, Seyyid Fehim Arvasi, Şerefiye, Vali Mithatbey, Esenler, Ali Paşa, Seyrantepe, Beyüzümü, Akköprü Mahalleleri ile Kevenli TOKİ, Bostaniçi TOKİ ve Sıhke TOKİ konutlarında su kesintileri uygulanacaktır. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için tedbirli olmaları gerekmektedir” denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 11:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
vgssssssdfc
vgssssssdfc - 2 ay Önce

neden

Yurd sever
Yurd sever - 2 ay Önce

Gelmeyen suyun tedbirini nasıl alalım ciddiyetsiz vaski

Kizgin
Kizgin - 2 ay Önce

Size guvenerek su almadik gece nin bu vaktinde susuz kaldik dogru duzgun haber yapin