Diş hastanesi işin ehline emanet

Geçtiğimiz hafta alınan karar ile Van Ağız ve Diş Sağlığı İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne atanan Efkar Doğan tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

Diş hastanesi işin ehline emanet

ŞEHRİVAN HABER: ÖMER FARUK TOKTAŞ- Geçtiğimiz hafta alınan karar ile Van Ağız ve Diş Sağlığı İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne atanan Efkar Doğan tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Daha önce birçok önemli görevde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren Doğan yeni görevi ile alakalı almış olduğu tebrik mesajlarından duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Van Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde de önemli hizmetlerin habercisi olacaklarını belirten Doğan Şehrivan Gazetesi Medya Grup Başkanı Yunus Emre Aykaç’ın yapmış olduğu ziyaret için de memnuniyetlerini ifade etti.

Doğan daha önce Van Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcılığı, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcılığı, Kamu Hastaneleri Birliği Mali Hizmetler Başkanlığı ve Patnos Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptı. Doğan son olarak Van Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde yeni atandığı İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini icra ediyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 09:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAL BİNASI VAN'IN İHTİYACI.
HAL BİNASI VAN'IN İHTİYACI. - 8 ay Önce

Van'a 30 dönümlük bir Sebze- Meyve Hal Binası ve Alanı lazım. Van gibi kalabalık bir kentte böyle acil ihtiyaçlar, böyle unutulmuş yatırımlar NE ZAMAN BAŞLAYACAK? NEDEN BU İHTİYAÇLAR YILLAR, ON YILLAR ALIYOR?