banner175

EKPSS KURSU VAN'DA AÇILDI

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Bölümü tarafından organize edilen ve İpekyolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (EKPSS) kursu açıldı.

EKPSS KURSU VAN'DA AÇILDI

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Bölümü tarafından organize edilen ve İpekyolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı (EKPSS) kursu açıldı


Özel Eğitimden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuran Altan Göl, söz konusu kursu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
İpekyolu Milli Eğitim Şube Müdürü Eşref Yıldız ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Murat İçgüleç ile birlikte kursu ziyaret eden Altan Göl, kursiyerlerle de bir süre sohbet etti. Kursiyerlere, kurs memnuniyeti ve her hangi bir sıkıntılarının olup olmadığı soran Altan Göl, kursun verimli geçmesi, sınavlarda başarı gösterilmesi ve engelli vatandaşlarımızın iş sahibi olmalarını canı gönülden destekledikleri dile getirdi. Kursa engelliler tarafından yoğun ilgi gösterildiği belirtirken, bu önemli hizmetin engelli vatandaşlar için çok önemli olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 22:20
YORUM EKLE