Erciş belediyesi 20 mahalledeki kilitli parke taşı çalışmalarını tamamladı

Van’ın Erciş Belediyesinin başlattığı çalışmalar kapsamında 20 mahallenin yolu kilitli parke taşı ile döşendi.

Erciş belediyesi 20 mahalledeki kilitli parke taşı çalışmalarını tamamladı

Erciş Belediyesi tarafından yaz sezonunda 25 mahallede başlatılan kilitli parke taşı çalışmaları devam ediyor. Şu ana kadar 20 mahallenin yolu tamamlanırken, 5 mahallede ise çalışmalar sürüyor. Pınarlı Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, belediye olarak 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin Erciş’e hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla insanların gönüllerini kazabilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

“200 BİN METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEDİK”

En büyük gücü, milletin desteği ile aldıklarını belirten Mehmetbeyoğlu, “Erciş’te yaklaşık 200 bin metrekare kilitli parke taşı döşedik. Ama bu sayı yeterli mi? Yetmez. İnşallah gelecek sürede eksiklerimizi giderip bu sayıyı daha da arttıracağız” dedi.

“ERCİŞ’İ 2023 VİZYONUNA HAZIRLIYORUZ”

‘Halka Hizmet, Hakka Hizmettir’ anlayışıyla yola devam ettiklerini ifade eden Mehmetbeyoğlu, “Biz insanımızın samimiyetini ve güzelliğini gördükçe, daha mutlu oluyoruz ve daha çok motive oluyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de şehrimizin dört bir tarafını Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği 2023 Türkiye Vizyonuna hazırlayacağız. Kilitli parke taşı çalışmalarımız ve diğer tüm çalışmalarımız Erciş’imize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah çiçek
Abdullah çiçek - 2 ay Önce

Rabim hizmetlerinizi kabul etsin rabim sizin gibi hizmet yapanlari basimizdan eksik etmesinler

Ramazan şahin
Ramazan şahin - 2 ay Önce

Ben Erciste oturuyorum 10 yıldır daha bir mahallenin yolun yapmıyorlar o yolun ulaşımında var kaymakam bey yapmiyor

Sinan gören
Sinan gören - 2 ay Önce

Salihiye mahallesinde büyük kanal üstü 120 sokakta yol çalışması yapılmadı neden acaba her yerde yapılan bu yol yapımı neden bu mahallede yapılmadı yetkililerin biran önce gelip inceleme yapılmasını istiyoruz baksınlar bakalım yol durumu ne halde