Erciş'te 13 yaşlarında boğazı kesilmiş çocuk cesedi bulundu 

Van- Erciş ilçesine bağlı Kocapınar mahallesinde boğazı kesilmiş, 13 yaşında bir erkek cesedi bulundu.

Erciş'te 13 yaşlarında boğazı kesilmiş çocuk cesedi bulundu 

Van’ın Erciş ilçesine bağlı Kocapınar Mahallesinde bugün saat 14.00 sıralarında, annesi ile birlikte pazara gidip geldikten sonra ortadan kaybolan S. T. (13) çocuğun boğazı kesilmiş halde dere yatağında cesedi bulundu. 


 

Edinilen ilgilere göre, Olay akşam saatlerinde Kocapınar mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre annesi ile birlikte mahallede kurulan Salı pazarına gidip geldikten sonra ortadan kaybolan çocuk için arama çalışması başlatan mahalleliler durumu Jandarmaya da birdirdi. Jandarma tarafından başlatılan geniş çaplı arama sonucu, S. T. (13) isimli çocuğun boğazı kesilmiş, yüzü parçalanmış bir vaziyette evinin yakınlarındaki Yaylaboğazı ( Xilxila) dere yatağında cesedi bulundu.

Olay yerinde savcılık incelemesinin ardından Taşdenizin cesedi otopsi işlemleri yapılmak üzere Erciş Devler Hastanesine gönderildi.

Kaynak: Erciş Haber

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne acı. Allah bunu yapan alçakları kahretsin.
Ne acı. Allah bunu yapan alçakları kahretsin. - 7 ay Önce

Emniyet bütün işyerlerinin kameralarını, mibeseleri, civardaki telefon sinyallerini inceleyerek bu vahşeti yapan alçağı bulmalı. Bu masum yavrunun hesabı sorulmalı. İyi bir çalışmayla olay aydınlatabilir. Ne olur polis teşkilatı ve Savcılık peşini bırakmasın.