banner211

Ercişli Emrah sokağı yenilendi

İpekyolu Belediyesi çalışmaları arasına Ercişli Emrah Sokağı’nı da alarak daha kullanışlı bir hale getirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ercişli Emrah sokağı yenilendi

İpekyolu Belediyesi, ilçedeki ara sokak ve caddeleri daha kullanışlı hale getirmek, modern bir görüntüye kavuşturmak için hem altyapı hem de üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Ercişli Emrah Sokak yeni yüzüne kavuştu.


ERCİŞLİ EMRAH SOKAĞI YENİLENDİ


İpekyolu Belediyesi Sokak iyileştirme çalışmaları kapsamında başlattığı projelerini hızlı bir şekilde sonuçlandırıyor. İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kısa süre önce ilçeye bağlı Hafıziye Mahallesi Ercişli Emrah Sokak’ta çalışmalar başlamıştı. İlk olarak 400 metre uzunluğunda 11 metre genişliğindeki sokak ta asfalt sökümü yapıldı. Daha sonra bu sokakta oluk taşı, bordür döşeme ve gerekli yerlerde kaldırım yenileme çalışmaları yapıldı. Altyapı çalışmaları ile birlikte zemin iyileştirme çalışması da gerçekleştirilen yolda sıcak asfalt serimi sona erdi ve sokak trafiğe açıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca Ercişli Emrah ile bağlantı sokaklarda da zemin iyileştirme, asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE

banner201