banner211

Fahrettin Altun: Doğalgaz bulundu iddialarına kulak asmayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cuma günü vereceği müjde ile alakalı açıklama yapan İletişim Başkanı Fahrettin Altun kamuoyundaki “doğalgaz bulundu ”iddialarına kulak asmayın dedi.

Fahrettin Altun: Doğalgaz bulundu iddialarına kulak asmayın

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin kamuoyundaki "doğalgaz bulundu" iddiaları için bir açıklama yaptı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sayın Cumhurbaşkanımızın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde Sayın Cumhurbaşkanımızın yarın yapacağı konuşmayı bekliyoruz" dedi.

ERDOĞAN'DAN MÜJDE AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde dün katıldığı  Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası Açılış Töreni'nde , "Tabii açıklarsam bu işin heyecanı, her şeyi kaybolur. Onun için açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum." demişti.

Erdoğan'ın bu açıklamaların ardından petrol ve doğalgaz bulunduğuna dair tahminler yapıldı. Kimileri de müjdenin koronavirüs aşısıyla ilgili olabileceğini söyledi. HABER3

YORUM EKLE

banner201