FİLM GÖSTERİMLERİNE BÜYÜK İLGİ

İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen film günleri etkinlikleri kesintisiz sürerken, her akşam yüzlerce filim sever Sanat ve Fahrettin İnan parklarına akın ediyor.

FİLM GÖSTERİMLERİNE BÜYÜK İLGİ

İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen film günleri etkinlikleri kesintisiz sürerken, her akşam yüzlerce filim sever Sanat ve Fahrettin İnan parklarına akın ediyor. İpekyolu Belediye Eş Başkanları Veysel Keser ve Beritan Tayan da izleyiciler arasında yerini aldı.

 

Van Merkez İpekyolu Belediyesi tarafından düzenlenen ramazan ayı etkinlikleri kapsamında film günleri devam ediyor. Sanat Park ve Fahrettin inan Park’ında kurulan seyyar sinemayla bir birinden güzel filimler, filim severlerle buluşturuluyor. Her akşam yüzlerce filim sever parklara akın ederken, yurttaşlara ayrıca ücretsiz çayda dağıtılıyor. Dünya sineması ve Kürdistan sinemasından büyük başarılar elde eden filimler her akşam saat 21.00 – 24.00 saatleri arasından gösterilmekte. Dün akşam gösterilen “Her Çocuk Özeldir” filmi yoğun ilgi görürken, izleyicilerin arasında İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Beritan Tayan ve Veysel Keser de yerini aldı. Tayan Sanat Park’ında kalırken Eşbaşkan Keser ise film gösterimi devam eden Fayrettin İnan Park’nı ziyaret etti. Keser, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünü çalışmaları yerinde inceledikten sonra parkta oturan yurttaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 09:45
YORUM EKLE