banner211

Gelecek Partisi Van İl Başkanı resmen açıklandı… Karabıyık ‘Yetki Belgesi’ni aldı!

Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilen Abdulhekim Karabıyık, yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan aldı. 

Gelecek Partisi Van İl Başkanı resmen açıklandı… Karabıyık ‘Yetki Belgesi’ni aldı!


ŞEHRİVAN HABER: Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilen Abdulhekim Karabıyık, yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan aldı. 

13 Aralık 2019’da Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan ‘Gelecek Partisi’ partinin ismi ve kuruluş dosyası 12 Aralık'ta İçişleri Bakanlığına verilmesinin ardından partinin tanıtım toplantısı 13 Aralık'ta gerçekleşmişti. Gelecek Partisi kurulmasının ardından devam süreç içerisinde il kurucu başkanlarını belirlemeye devam ediyor. İstanbul, Ankara ve Konya il başkanlıklarına atama yapılmasının ardından Van, il başkanı da belirlendi. Ak Parti Teşkilatı’ndan yakından tanınan Abdulhekim Karabıyık, Gelecek Partisi'nin Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirildi. Karabıyık, yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’ndan aldı. 

KARABIYIK: İLİMİZE HAYIRLI OLSUN

İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, yetki belgesi ile birlikte Van’daki teşkilatlanma çalışmalarının resmen hayata geçtiğini ifade ederek, "Gelecek Partisi başta ilimiz olmak üzere ülkemize hayırlı uğurlu olsun inşallah" dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun başkanım

ali
ali - 1 yıl Önce

karabıyık abinin ak partide emeği çokkk Allah kabul etmesin bu güzel insanları ak parti teşkilattı tüm dava adamlarını bu hale getirdi