Gülaçar'a sosyal medyada büyük destek

Akşam saatlerinde evine ses bombası atılan Ak Parti Büyükşehir Adayı Osman Gülaçar'a sosyal medyadan büyük destek geldi.

Gülaçar'a sosyal medyada büyük destek

Dün şehir merkezinde seçim çalışmalarını yürütürken BDP'li bir grubun taşlı ve sopalı saldırısına uğrayan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gülaçar'a, bir saldırı da bu akşam gerçekleştirildi. Akşam saatlerinde evine ses bombası atılan Gülaçar'a dün olduğu gibi bugün de sosyal medya üzerinde büyük destek geldi. Dün Van İçin Durmak Yok' etiketiyle desteklenen Gülaçar için bugün ise DİK DUR OSMAN HOCA VAN SENİNLE etiketiyle destek yağdı. Türkiye'de Trend Topic olan ve en çok konuşulan 10 önemli konu arasına giren bu mesaj ile Osman Gülaçar'a Türkiye'nin dört bir yanından destek geldi. 

DÜN DE DESTEK YAĞMIŞTI

Dün gerçekleştirilen saldırıdan sonra da Sosyal medya üzerinden gelen tepkiler çığ gibi büyürken Gülaçar'a destek mesajları ise aynı şekilde çoğalmıştı. 'vaniçin durmakyok' adı altında açılan sosyal medya kampanyasına atılan kınama mesajlarının sayısı her dakika durmadan artarken, atılan twettlerde ise 'AK Parti'nin varlığını hazmedemeyenlerin her zaman korku içerisinde olduklarına vurgu yapılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2014, 23:05
YORUM EKLE