banner211

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, sosyal medyadan duyurdu… Bakan Kasapoğlu’ndan Van’a müjde!

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, kentte 10 semt sahası, basketbol sahası, 1 gençlik merkezi 1 spor ve kültür merkezi projelerinin onaylayan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na sosyal medyadan teşekkür etti.

Gürpınar Belediye Başkanı Tanış, sosyal medyadan duyurdu…  Bakan Kasapoğlu’ndan Van’a müjde!

ŞEHRİVAN HABER MERKEZİ: Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, kentte 10 semt sahası, basketbol sahası, 1 gençlik merkezi 1 spor ve kültür merkezi projelerinin onaylayan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na sosyal medyadan teşekkür etti.

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, kentte yapılacak projelerin onaylanmasından dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ederek şunları kaydetti: “Gürpınar ilçemize 10 semt sahası ve basketbol sahası, 1 gençlik merkezi 1 spor ve kültür merkezi projelerimizi onaylayan Gençlik Spor bakanımız sn. @kasapogluna teşekkür ederim. Emeklerinden dolayı vekilimiz @ArvasAbdulahat ve il bşk @Kayhan_Togluna teş ederim” ifadelerini kullandı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memlekete hizmet
Memlekete hizmet - 8 ay Önce

Bu hizmetler de diğer hizmetler de, müjdesi verilen çalışmalar da, Hoşap yenileme projesi de başlasın artık. Merakla bekliyoruz başkanım. İyi çalışmalar...

banner201