Güvenç ve Toprak’tan Rektör Battal’a ziyaret

Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yıldırım Güvenç, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’ı makamında ziyaret etti.

Güvenç ve Toprak’tan Rektör Battal’a ziyaret

YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, kendisini ziyarete gelen Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yıldırım Güvenç’i rektörlük merdivenlerinde karşıladı. Daha sonra rektörlük makamına geçen Prof. Dr. Peyami Battal ile Korgeneral Yıldırım Güvenç, yaklaşık bir saat sohbet etti. Sohbetin ardından YYÜ Rektörü Prof. Dr. Battal, Korgeneral Güvenç’i makam arabasına kadar uğurlamasıyla ziyaret sona erdi.

BATTAL’A BİR ZİYARETTE VATBO BAŞKANI TOPRAK’TAN

Ticaret Borsası (VATBO) Yönetim Kurulu Başkanı Selman Toprak, Yüzüncü l Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’ı makamında ziyaret etti. 
Geçtiğimiz ay yapılan seçimle VATBO Başkanlığı’na seçilen Selman Toprak, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’ı makamında ziyaret etti. Bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Battal’ı ziyaret eden, Selman Toprak, Yüzüncü Yıl Üniversitesi-VATBO işbirliği üzerinde durdu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından, Rektör Battal misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2013, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER