İKİ İL BİR PROJE

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan proje ekibi, 'Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Araştırılması Projesi' kapsamında Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti...

İKİ İL BİR PROJE

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan proje ekibi, 'Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Araştırılması Projesi' kapsamında Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, makamında kabul ettiği proje ekibinden Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu, Yardımcı Doçent Ahmet Yayla ile Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden Hakan Durgun ve Ömer Yıldız ile bir süre sohbet ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Proje ekibi adına konuşan Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu ise, 'Van İli Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Artırılması Projesi' kapsamında Mersin'de bulunduklarını belirterek, eğitimde iyi örnekler ve çalışmaları yerinde görmek, bilgi alışverişi ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 2 günlük bir çalışma ziyareti planladıklarını söyledi. Görüşmenin sonunda Doç.Dr. Memduhoğlu, ziyaretin anısına İl Milli Eğitim Müdürü Koca'ya yöresel motifli tabak hediye etti. Görüşmenin ardından düzenlenen ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Akyol, Murat Bağış ile Ahmet Türkkan'ın da katıldığı toplantıda, Mersin'in temel eğitim, mesleki eğitim ve orta öğretim alanındaki mevcut durumu sunum üzerinden paylaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 18:04
YORUM EKLE