İPEKYOLU BELEDİYESİ'NDE ARAMA YAPILDI!

İpekyolu Belediyesi eski personeli Hamdullah İnce’nin sabah saatlerinde polislerce gözaltına alınmasının ardından belediyeye savcılık talimatı ile arama yapıldı.

İPEKYOLU BELEDİYESİ'NDE ARAMA YAPILDI!

İpekyolu Belediyesi eski personeli Hamdullah İnce’nin sabah saatlerinde polislerce gözaltına alınmasının ardından belediyeye savcılık talimatı ile arama yapıldı. Belediyede arama yapan polisler Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ait bilgisayarlara el koymak istedi. Savcılık, İnce’nin belediye ile ilişkisinin kesildiğini öğrenince tutanak tutturarak aramaya son verdi.

İpekyolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne sabah saatlerinde polis aram yaptı. Belediye eski personeli Hamdullah İnce’nin gözaltına alınmasının ardından, polis belediyede arama yaptı. Erciş Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile gerçekleşen aramada İnce hakkında bilgi alınmak istendi. Polisler geçici görevlendirme ile belediye destek hizmetlerinde personel olarak çalışan Hamdullah İnce’nin belediye ile ilişkisinin kesildiğine dair evrak bilgisine ulaştıktan sonra savcılık talimatı ile aramaya son verdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 12:25
YORUM EKLE