İşkur vasıflı vasıfsız binlerce personel alacak!

İŞKUR 12 - 16 Ağustos vasıflı vasıfsız binlerce personel alım başvuru şartları!.

İşkur vasıflı vasıfsız binlerce personel alacak!

İş Kurumu () kamuya ve özel şirketlere personel alımı yapmaya devam ediyor. İŞKUR bayram arası vermiyor. Kurban Bayramı'nın idrak edildiği şu günlerde İŞKUR vasıflı vasıfsız binlerce personel alımı yapacak! İŞKUR yayınlamış olduğu 42 bin 795 iş duyuru ile bu hafta özel sektörde bulunan birçok şirkete binlerce personel alımı yapılacağını bildirdi. Vasıflı ve vasıfsız her eğitim düzeyinden ve her mesleki guruptan personel alınacağını bildiren İŞKUR, maksimum personel alımı yapılacak meslekler olarak başta beden işçisi, temizlik personeli, satış danışmanı, güvenlik görevlisi, turizm ve otelcilik meslek elemanı, hastane mensubu alımlarının olacağının yanı sıra, özel eğitim kurumlarına öğretmen, özel hastanelere hemşire, ebe, uygulaman, teknisyen ve öteki sağlık çalışanlarının alınacağını bildirdi..

Özel şirketler ve kurumların birçoğu sigorta teşviki nedeniyle personel ihtiyaçlarını İŞKUR üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda İŞKUR'da 05 Ağustos itibari ile özel kurum ve şirketlere ait 42 bin 795 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına göre, Türkiye genelinde vasıflı vasıfsız binlerce personel alımı yapılacak. En az lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapan özel kurumların yanı sıra, en az okuryazar olmayan, okuryazar ve ilkokul mezunu işçi alan kurumların güncel iş ilanları bulunmaktadır. Aşağıda İŞKUR'un açık iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait link bulunmaktadır. Belirtilen link alanına tıklayarak başvurusu devam eden iş ilanlarını görüntüleyebilir ve online olarak anında başvurunuzu yaptırabilirsiniz!

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklı olmak üzere;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

İŞKUR'a kayıtlı olmak,

Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Güvenlik Soruşturması/Arşiv araştırması olumlu olmak.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olması)
Atanacağı görevi devamlı olarak yapmasına engel herhangi bir sağlık engeli olmaması.

12-16 AĞUSTOS ALIMLARI BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN!

TAKVİM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat adıyaman
Murat adıyaman - 10 ay Önce

İşsizlik

Murat adıyaman
Murat adıyaman - 10 ay Önce

İş aramaktayım

Murat adıyaman
Murat adıyaman - 10 ay Önce

İş aramaktayım

Doğan adiyaman
Doğan adiyaman - 10 ay Önce

Ütücü paketlemeci ortacı tercübem var