banner211

KAYATÜRK KİRVE OLDU

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, beraberindekiler ile birlikte Van-Şişli Öğretmenevi Müdürü Mahmut Öztekin çocukları Yusuf ve Sefa Özteki’n sünnet şölenine katıldı...

KAYATÜRK KİRVE OLDU

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, beraberindekiler ile birlikte Van-Şişli Öğretmenevi Müdürü Mahmut Öztekin çocukları Yusuf ve Sefa Özteki’n sünnet şölenine katıldı.

 

Yaklaşık 2 aydan buyana seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir çalışma yürüten AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, bu yoğun temponun arasında zaman zaman düğün ve sünnet şölenlerine de katılmayı ihmal etmiyor. Son olarak Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, AK Parti Van Milletvekili adayları Nizamettin Ağar, Yakup Aladağ ile birlikte Van'da uzun yıllar yöneticilik yapan Van-Şişli Öğretmenevi Müdürü Mahmut Öztekin çocukları Yusuf ve Sefa Öztekin erkekliğe ilk adım attı sünnet şölenine katıldılar. Van-Şişli Öğretmenevinde düzenlenen sünnet şöleninde mevlit sonrasında erkekliğe ilk adımı atan Sefa ve Yusuf Özteki’ne kirve olan AK Parti Van Milletvekili Kayatürk, çocuklarının evlenmelerini de görmelerini Allah’tan diledi. AK Parti yöneticileri, il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri, Öztekin ailesi ile çok sayıda davetlinin katıldığı mevlit ve sünnet programı sonrasında davetlilere yemek ikram edildi. Yemek sonra kısa süre davetliler ile halay çeken Kayatürk ve beraberindekiler, ev toplantılarına katılmak üzere şölen alanından ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 08:55
YORUM EKLE

banner201