Kıylık: Doğru siyaset Edremit’te başarı getirecek!

AK Parti’nin Edremit ilçe başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık, 31 Mart seçimleri için sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Seçim sürecinin başlamasıyla birlikte ciddi bir çalışmanın startını veren teşkilatla birlikte kapı kapı gezen Kıylık, sürece dair değerlendirmelerini paylaştı. Kıylık: “Edremit’te yürüttüğümüz doğru siyasetin başarı getireceğine inanıyorum.” Dedi.

Kıylık: Doğru siyaset Edremit’te başarı getirecek!

Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık, tam bir yıl önce Ak Parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine getirildiğini, bu süre boyunca yaptıkları doğru işlerin 31 Mart Yerel Seçiminde başarı getireceğini söyledi. Seçim çalışmalarını değerlendiren bir açıklama yapan Kıylık: “Bir yıldan bu yana kapımız, telefonumuz ve gönlümüz tüm vatandaşlarımıza açık oldu. Bize ulaşan tüm vatandaşlarımızla birebir özel olarak ilgilendik. Emanet aldığımız görevin hakkını vermek adına insanlar üzerinde hiçbir ayrım yapmaksızın ‘Yaratılanı severiz, yaratandan ötürü.’ şiarıyla elimizden geldiği kadar memleketimize hizmet ediyoruz. Bize ulaşamayan vatandaşlarımıza ise biz gidiyoruz, kapıların tümünü çalıp hatırlarını soruyoruz.”

EDREMİT AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNE KAVUŞACAK

“Edremit nüfusumuz yüz otuz binin üzerinde olmasına rağmen saha çalışmalarında başarıları ile bilinen teşkilatımla bunu birkaç kez başardık. Şimdi de 31 Mart Seçimi dolayısıyla sahadayız. Teşkilatçılık ve seçim işlerinde olan tecrübe ve birikimlerimize ve teşkilatımıza güveniyorum. Edremit’i Ak Parti Belediyeciliğine kavuşturacağımıza yürekten inanıyorum. Halkımızın duası ve desteği en büyük ilham kaynağımızdır.” Dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan
Erhan - 9 ay Önce

Söylediklerinize Göre Çalışmalar Muazzam....AMMA ? Çalışmaların sonucu seçim sonrası sonuçlarda belli eder ...

SIRADAKİ HABER