banner211

KUTLAMA İÇİN ÇIKTI BİR DAHA DÖNMEDİ!

Van’da ortaokul öğrencisi, 16 yaşındaki İsa Özkorkmaz, 17 gün önce evinden çıktıktan sonra dönmedi.

KUTLAMA İÇİN ÇIKTI BİR DAHA DÖNMEDİ!

Van’da ortaokul öğrencisi, 16 yaşındaki İsa Özkorkmaz, 17 gün önce evinden çıktıktan sonra dönmedi.  Baba Musa Özkorkmaz, oğlunun yaşamından endişe ettiğini belirterek polise kayıp başvurusu yaptı.


Van'ın Şabaniye Mahallesi'nde oturan İsa Özkorkmaz, 7 Haziran gecesi evinde ailesiyle birlikte yemek yedikten sonra seçim sonuçlarını kutlamak için dışarı çıktı. Kinyas Kartal Ortaokulu 8'inci sınıf öğrencisi olan Özkorkmaz'a o günden sonra ulaşılamadı.


HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM
Baba Musa Özkorkmaz, oğlunun zaman zaman eve geç geldiğini ancak, bu kez iki gün boyunca eve gelmeyince hayatından endişe ettiğini belirterek, “Oğlum zaman zaman arkadaşlarına takılır ve eve geç gelirdi. Ancak, seçimin yapıldığı gün akşam bizimle birlikte yemek yedikten sonra dışarı çıkacağını söyleyip evden çıktı. O saatten sonra cep telefonuna da ulaşamadık. Arkadaşlarına sorup gidebileceği her yere baktım. Ancak bir iz bulamayınca polise kayıp başvurusunda bulundum. Oğlum dağa da gitmiş olabilir, yada başka bir şehre de. Ancak, ben hayatından endişe ediyorum. Sadece sesini duysam, yaşadığını bilsem yeter bana. Umutla çocuğumum yolunu gözlüyorum.” Dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2015, 10:29
YORUM EKLE

banner201