Okul önlerinde çiçekler açacak

İpekyolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, önümüzdeki hafta başlayacak 2019-2020 eğitim-öğretim yılı nedeniyle okul önlerinde başlattığı peyzaj çalışması, bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını tamamladı.

Okul önlerinde çiçekler açacak

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlıyor. Okulların açılması nedeniyle çalışmalarını hızlandıran İpekyolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe merkezi ve kırsalında bulunan tüm okullara çiçek dağıtırken, okulların bulunduğu yerlerde peyzaj çalışması, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yaparak, yeni eğitim-öğretim yılı öncesi çocukların daha doğal, steril ve çiçeklerle dolu bir ortamda okullara gitmesini sağlayacak.

Okul önlerinde çalışmalarını tamamlayan İpekyolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri ayrıca, bütün cami v e taziye evlerine oturma bankları ve çöp kovanları da bıraktı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duyarlı veli
Duyarlı veli - 6 ay Önce

Ipekyolunda bazı liselerin bahçesi oldukça bakımsız. Peyzaj, çevre düzenlemesi, yeşillendirme ve temizlik yapılması gereken okul bahçeleri var. Kaymakamlık, belediye, milli eğitim ve okul yönetimleri bu üç dört günde bütün okul bahçelerine el atmalı. Bank ve kamelyalar konulmalı, eskiler boyanmalı.

SIRADAKİ HABER