banner95

Özgökçe sosyal medyadaki paylaşımlara tepki gösterdi

Büyükşehir Belediyesi'ni hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Bedia Özgökçe, "Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir.

Özgökçe sosyal medyadaki paylaşımlara tepki gösterdi

Kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek, denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.


Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, belediyeyi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Eşbaşkan Özgökçe, Kurban Bayramı süresince çevre ve zabıta ekiplerinin beraber ve mevcut imkanları maksimum düzeyde kullanarak, Van halkının bayramı rahat ve temiz bir ortamda geçirmesi için çabaladığını ve bu çababayı heyecanla sürdürmeye devam ettiğine vurgu yaptı. Eşbaşkan Özgökçe, "Kentin temizlik işleri özellikle aksatılmamış durumdadır. 


Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Hal böyle iken özellikle belediyemizi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve kötü niyet barındıran paylaşımlarını da takip ediyoruz. Sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla yapılan paylaşımları da takip ederek ve yazılanın nihayetinde bir şikayet olduğu gerçeğinden hareketle bahsedilen yerlerin kontrolü ve denetimleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir" dedi.'BU TÜR HESAPLARA İTİBAR EDİLMEMELİ'


Van halkına hizmet etmek, Van’ı hak ettiği en değerli ve en güzel yere taşımak için seçildiklerini bir kez daha belirten Eşbaşkan Özgökçe, bu tür hesaplara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Eşbaşkan Özgökçe şöyle devam etti: "Van Büyükşehir Belediyesi olarak kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.


Bu vesileyle bir kez daha değerli Van halkının Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 13:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
BELEDİYECİ
BELEDİYECİ - 3 ay Önce

BELEDİYECİLİK SİZİN İŞİNİZ DEĞİL

Soner
Soner - 3 ay Önce

Siz bu vanı yoketiniz 50 yıl geri gitti bir bayram geçti ve siz zabıtalarınızı görmedi ve ber bat bir görüntü ve işkence çektirdiniiz Van'ın tek iletişim caddesi sığke vadesinin bayramı millete zehir etmek için bir sokakı asvat dökmek nedemek suç sizin değil size oyverenler de.

kara davut
kara davut - 3 ay Önce

tabi tabi mustafa avcı denilen eşbaşkan bedia ablayı bitirdi nokta

Heval Barani
Heval Barani - 3 ay Önce

Büyükşehir belediyesi, Tuşba belediyesi, edremit belediyesi ve ipekyolu belediyesi iş yapmıyor. Bu dört belediye bu halka masal anlatmasın. Aynı şehirde yaşıyoruz. Parklar ortada, refüj ve kaldırımlar işgal altında, boyasız ve kirli halde. Ara sokaklar Afganistan çarşısı gibi. Ulu Cami önündeki saygısız manavlar kaldırımları manav dükkanına çevirmiş. Şehir içindeki birkaç park kapalı veya semavercilerin elinde. İnsan olan oralarda çay içmemeli. Belediyeciler, zabıtalar ve semavercilerin olsun. Mahalleler, kanallar, dereler, yol kenarları çöpten geçilmiyor. Yeni parklar yapılmıyor. Kapalı otopark AVM olacaktı, o da durdu, hâlâ kapalı. Şehiriçinde dört belediye de hizmet, yatırım, proje, ilgi, alaka ve denetim yönünden son on yılın en kötü bahar yaz sezonunu geride bıraktı. Kimse vatandaşa dağılamasın, eleştirilerden huysuzlanmasın. İş, hizmet, yatırım lazım.

Abdurrahman
Abdurrahman - 3 ay Önce

Belediyenin tüm müdür, amir şef, temizlikçi, zabıta, işçi, memur ve personellerini dev bir salona toplayıp seminerler verilsin. Başka şehirlerdeki belediyecilik anlatılsın. Sonra talimatlar verilsin. Artık belediye uykudan uyansın. Bahar gitti, yaz bitti. Eylül geliyor. Ne zaman hizmetler başlayacak.

Temiz bir Vanda yaşamak çocuklarımızın da hakkı
Temiz bir Vanda yaşamak çocuklarımızın da hakkı - 3 ay Önce

Sözde belediyeler var, onlardan utanmasam sokaklara çıkıp tüm sokakları temizlerdim.

Süphanlı Zozan
Süphanlı Zozan - 3 ay Önce

Her mahalleye YENİ BİR PARK yapılsın. Süphan Mahallemiz neden üvey evlat muamelesi görüyor.

Kenan Ergin
Kenan Ergin - 3 ay Önce

Yol medeniyettir. Yeni yollar açın. Var olan yolları genişletin. Bütün yollar asfaltlansın. Yollarımızın hepsi kontrol edilsin.


SIRADAKİ HABER