Samancılar sitesinin yolu yenilendi

Van Büyükşehir Belediyesi, Seyrantepe Mahallesi’nde bulunan samancılar sitesinin yollarını yeniledi.

Samancılar sitesinin yolu yenilendi

Van Büyükşehir Belediyesi, kentte meslek gruplarının yer aldığı iş alanlarında yenileme çalışmalarını devam ettiriyor. Bu kapsamda Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri; oto sanayi sitesi, hayvan pazarı ve briketçiler sitesinin ardından uzun yıllardır yolları bozuk olan samancılar sitesinin de yollarını yeniledi. Özalp yolu üzerinde Tuşba ilçesi sınırları içerisinde bulunan 10 dönümlük samancılar sitesi alanında yürütülen dolgu ve reglaj çalışmaları ile site çevresi yeni bir görünüme kavuştu.
Samancılar sitesine ilk defa bir belediyenin çalışma yaptığını kaydeden esnaf, yürütülen çalışmalardan ötürü Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’e teşekkür etti.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın valimizden acil istirhamımızdır.
Sayın valimizden acil istirhamımızdır. - 5 gün Önce

Van Eski Oto Sanayi ve Yeni Oto Sanayinde onlarca blok ve yüzlerce işyeri var. Her gün yüzlerce araç bi oto sanayisine giriş çıkış yapıyor. OTO HASTANESİ olan sanayimiz ilgi bekliyor. Lütfen bloklar arasındaki bütün ara sokakları ve site yollarını kazıtıp kalın ve güzel bir asfalt serimi yaptırınız. Gerçekten Oto Sanayi Sitesinde bütün yollar berbat halde.

Gezgin
Gezgin - 4 gün Önce

Akköprü orta sok ne zaman geleceksin sayın Akman ziyaret ettin çok güzel icrat ne zaman şu muhtarı buşlsmayın beş kuruşa yaramıyor komik olan birde imamhatip okuyup imanda olacakmış az zıkımlıuor ya vurguncu

Ergül demir
Ergül demir - 3 gün Önce

Sayın vali şu cumhuriyet caddesindeki kuyumcular ve bankalar erken kapattığı içim cadde belli saat sonra ölüyor şu kuyumcuları yeni yapılan park Avm alt katına sokarsanız hem onlar için hem şehir için daha güzel olacaktır.