Sanatçı Aydın Taksim’de leğende yıkandı

Sanatçı Aydın Aydın, Taksim Anıtı önünde smokiniyle leğenin içine girip yanında getirdiği su dolu kovayla başını sabunla yıkayıp su israfına dikkat çekti.

Sanatçı Aydın Taksim’de leğende yıkandı

Sıra dışı kliplere imza atan Hakkarili sanatçı Aydın Aydın, su israfına dikkat çekmek için Taksim Anıtı önünde smokiniyle leğenin içine girip yanında getirdiği su dolu kovayla başını sabunlu suyla yıkayıp su israfına dikkat çekti. Taksim Anıtı önünde bir kediyi sevdikten sonra güvercinlerin arasına girip mesaj veren Aydın, smokinle önce leğenin içine oturdu. Ardından yanında getirdiği su ve sabunla başını yıkayan Aydın, su israfı konusunda mesaj verdi. Aydın, “Hep bu sessizlik ve sakin anı bekledim. Dünyanın göz bebeği olan İstanbul’dan bütün dünyaya önemli bir mesajım var. Yeni bir eser yazdım, sözü müziği bana ait. 8 Mayıs 2020 Dünya Helalleşme Günü ilan ediyorum, ölmeden helalleşin. Ben herkese hakkımı helal ediyorum, herkesten de helallik istiyorum. Ayrıca sudan, topraktan, havadan ve bitkilerden de helallik istememiz lazım. Onlarında bizde hakkı var. Şu an bütün dünyada korona virüsten daha tehlikeli bir şey var, o da su israfı. Su biterse hayat biter. Su her şeyin ilacıdır. Bütün dünya, deniz, göl okyanus, nehir olsa bir kova su bize yeter. 8 Mayıs 2020 Dünya Helalleşme Günü hayırlara vesile olsun. Evde kalalım, özümüze dönelim, israfın her türlüsüne hayır. Herkese hayırlı Ramazanlar” dedi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Azad
Azad - 1 ay Önce

Bu sanatçı değil Doğunun yüz karasıdır

Alem alemdar
Alem alemdar - 1 ay Önce

Sen nasıl bir manyaksin anlayamadim

Deli divane
Deli divane - 1 ay Önce

bu yaratık tam bir korona virüs

Şehribana kurdi
Şehribana kurdi - 1 ay Önce

Ne sanatcısı.. Yalakalık yapamak için yer arıyor..

Kadir
Kadir - 1 ay Önce

Ya bu ne salak bir şey

Ferit ateş
Ferit ateş - 1 ay Önce

Boş insan

H.X
H.X - 1 ay Önce

Allah aşkına şu meymenetsizi basına vermeyin bakınız okuyucunuz olarak artık bu gazeteyi okumama sebebim bu tipsiz ve gereksiz haberleri yapmayın gazeteniz fuzuli gazetesine dönüşür

Turgut b
Turgut b - 1 ay Önce

Bu yaratığı haber yapmayın insanın sinirleri zıplıyo