Savcı Sayan, Ağrı'da Öğrencibüs dönemini başlattı

Türkiye genelinde birçok belediye ulaşım fiyatlarına zam yaparken Savcı Sayan, Ağrı'da başlattığı uygulamayla gençlerin yüzünü güldürdü.

Savcı Sayan, Ağrı'da Öğrencibüs dönemini başlattı

31 Mart seçimlerinde HDP'ye fark atarak Ağrı'yı AK Parti'ye kazandıran Savcı Sayan, göreve geldiği günden bu yana birçok başarılı çalışmaya imza attı.

Savcı Sayan'ın son uygulaması ise Öğrencibüs.

ÖRNEK PROJE

Öğrencilere ulaşım ücretini adeta sakız fiyatına kadar düşüren Savcı Sayan, bu hizmetle kentteki öğrencilerin kalbini kazandı.

25 KURUŞA ŞEHİR MERKEZİ

Öğrencibüs'ü kullananlar, kent merkezine ulaşım için sadece 25 kuruş ödüyor.

Ağrı'nın öğrenci kenti olması için büyük bir gayret içerisinde olan AK Partili Savcı Sayan, gelecek yıl Ağrı'yı tercih edecek öğrencilere de birçok sürprizinin olacağını açıkladı.

Başkan Savcı Sayan, Öğrencibüs'ün direksiyonuna geçerek öğrencileri direkt olarak şehir merkezine götürdü.

ENSONHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
SERDAR INAN
SERDAR INAN - 7 ay Önce

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN SAYIN SAVCI RABİM SENİN GİBİ GÜZEL İNSANLARIN İŞİNİ RASTGETİRSİN BEN BİR VANLI OLARAK BUNU SİZDEN GÜRDÜM KISKANDIM ALLAHA EMANET OL

OKAN KOÇ
OKAN KOÇ - 7 ay Önce

KARDEŞ VAN BELEDİYESİNE AİT MİNİBÜSLER SİZE KURBAN OLSUN 1 KİLOMETREYE İKİ BUÇUK LİRA ÖDÜYORUZ HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN...

yorumcu
yorumcu - 7 ay Önce

Belediye isterse VAN'da da aynısını yapabilir. Sadece öğrenci taşıyan otobüsler olabilir. Gerek şehir içi ulaşım gerekse okul servis ücretleri çevre illere göre Vanda daha pahalı.

yorumcu
yorumcu - 7 ay Önce

Bundan 25-30 yıl önce batı illerindeki belediyeler özel veya devlet fark etmeksizin öğrenci yurtlarına boş otobüs gönderir, ücreti karşılığında öğrenciler direkt kampüse taşınırdı.