Sevgi engel tanımıyor

Van Valisi Aydın Nezih Doğan, küçük yaşta geçirdiği çocuk felci nedeniyle yürüme engelli olan Ayfer Duran, tanıştığı Ramazan Çimen ile hayatını birleştirdi nikah merasiminde çiftin nikah şahidi oldu.

Sevgi engel tanımıyor

Küçük yaşta geçirdiği çocuk felci nedeniyle bir daha yürüyemeyen Ayfer Duran, yaklaşık iki ay önce tanıştığı Ramazan Çimen’le tanıştı. Birbirine aşık olan çift, düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Bir düğün salonunda düzenlenen törene tekerlekli sandalye ile gelen Ayfer Duran'a Ramazan Çimen elini tutarak eşlik etti. Çifti, bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Van Valisi Aydın Nezih Doğan, nikah şahidi oldu. Nikah töreninde yaptığı kısa konuşmasında gelin ve damada mutluluklar dileyen Vali Doğan, “Evlilik, her iki tarafın fedakârlık yapması gereken bir durumdur. Ben çiftlerimizin bu fedakârlığı yapacağına inanıyor, çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

Törene katılan Vali Doğan'ın eşi Hatice Doğan hanımefendi ise geline çeyrek altın taktı. Mutluluğunun anlatılmaz olduğunu belirten gelin Ayfer Duran, “Engelsiz olan bir sevgimiz vardı. Sevgimizi evlilikle birleştirdik. Darısı bütün sevenlerin başına” ifadelerini kullandı. Damat Ramazan Çimen ise, sevginin engel tanımadığına vurgu yaparak, “Yeter ki insanlar birbirine karşı sevgili ve saygılı davransın. Yeryüzünde aşılmayacak hiçbir engel yoktur” şeklinde duygularını dile getirdi. Tören, kıyılan nikahın ardından düğün pastasının kesilmesi ve halaylar çekilmesi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2014, 10:39
YORUM EKLE